Сертифікація медичних виробів в Україні

Медичні вироби

Для ввезення та продажу медичних виробів на території України – іх потрібно сертифікувати, оскільки навіть наявність СЄ-марки на виробі, так само як і наявність сертифіката/ Декларації про відповідність Європейським Директивам на медичні вироби – не дає прав на розміщення продукції на ринку України.

До 2017 року діяв перехідний період, проте з 1 липня 2017 року введення медичних виробів в обіг за реєстраційними свідоцтвами стало неможливим.

Всі медичні вироби, що імпортуються та вводяться в обіг, повинні відповідати вимогам відповідних Технічних регламентів і пройти національну процедуру сертифікації.

Ми, разом із нашим партнером Сертифікаційним центром АСУ, який згідно наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України призначено органом із оцінки відповідності медичніх виробів вимогам Технічного регламенту, пропонуємо проведення сертифікації медичних виробів І-ІІІ классів “під ключ”.


Якщо вам потрібно пройти сертифікацію або отримати консультацію з приводу оцінки відповідності медичних виробів, ми завжди готові допомогти.

Замовити