Про пiдприємство

Про товариство

Товариство з обмеженою відповідальністю «Харкiвський незалежний центр сертифiкацiї» створено 20.10.2010 р., як компетентна організація в галузі надання послуг з сертифікації продукції, оцінки відповідності, та експертизи технічної, нормативної документації.

Орган з оцінки відповідності та сертифікації продукції та послуг «ХНЦС» створений на підставі Статуту Товариства з обмеженою відповідальністю «ХНЦС», який зареєстрований виконавчим комітетом Харківської міської ради 20.10.2010 р. за № 14801020000048060, серія А01 № 426663.

 • Компетентний орган із сертифікації продукції Компетентнiсть Ми відповідаємо вимогам згідно ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014
 • Успішна сертифікація вашої продукції Спiльна мета Ми зацікавлені в процвітанні вашого бізнесу та успіху вашої
  продукції
 • Гарантія сертифікації в Україні Гарантiї Ми гарантуємо повну
  відповідність законодавчим
  нормам та конфіденційність
Оцінка відповідності, яка надає впевненості

Продукція, яку виробник хоче представити на ринок, повинна надавати гарантії та ступінь впевненості, що вона відповідає вимогам технічних регламентів та національних стандартів. Під час оцінки відповідності продукції ключовими факторами, які впливають на отриманий результат, є можливість виробника продемонструвати відповідність його продукції вимогам обраного нормативного акту або стандарту.

Саме залучення акредитованого Органу з оцінки відповідності для проведення оцінки відповідності (сертифікації) продукції є найкращою демонстрацією того, що продукція відповідає ключовим вимогам нормативних та законодавчих актів.

Відповідність продукції діючим вимогам може підтверджуватись шляхом добровільної сертифікації або оцінки відповідності вимогам технічних регламентів.

Ми акредитовані та призначенні на виконання робіт з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів.

Технічні регламенти, щодо яких орган з сертифікації «Харкiвський незалежний центр сертифiкацiї» призначений на виконання робіт з оцінки відповідності продукції:
 • Технічний регламент безпеки машин;
 • Технічний регламент низьковольтного електричного обладнання;
 • Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання;